WC moduly

Jednoduchý minimalistický design, dokonalá čistota, odolnost proti vandalům, vysoká životnost, poloautomatický provoz a úspora provozních nákladů – to jsou hlavní přednosti veřejných toalet nabízených společností DAKO Brno, spol. s r.o.

Systém kompaktních WC modulů vychází ze zkušeností německé společnosti HERING Bau GmbH, která se jejich produkcí zabývá již 35 let. Společnost DAKO Brno, spol. s r.o. toto know-how převzala a pro firmu HERING Bau GmbH moduly od svého založení v roce 1996 vyrábí. Od roku 2007 společnost systém také exkluzivně dodává na trhy ČR A SR. Díky téměř dvacetiletým zkušenostem splňují námi produkované toalety vysoké nároky na použití ve veřejném prostoru a zajišťují maximální hygienu pro uživatele při minimalizaci nákladů na obsluhu a údržbu.

Kompaktní WC zařízení sestává z dílců železobetonového stěnového skeletu, které jsou na základě předepsaných produkčních a montážních metod vyrobeny a smontovány přímo ve výrobně společnosti. WC kabiny jsou vybaveny nerezovými zařizovacími předměty v antivandalickém provedení, doplněny o systém zabezpečující bezobslužný provoz a opatřeny střechou a fasádou (dle požadavků investora).

Toalety se osazují na předem připravenou železobetonovou základovou desku, do které jsou přivedeny inženýrské sítě (voda, elektřina a kanalizace). Naše společnost nabízí součinnost při projekci a výstavbě, případně kompletní dodávku na klíč. Na místo určení je přivezen již hotový modul, který je po okamžité montáži možné v několika dnech uvést do provozu.

Design, zařízení a příslušenství

Modulové řady WC

Fotogalerie